Νέα (5η) Συνάντηση (απολογισμός!)

Πότε πέφτει η επόμενη;
Άβαταρ μέλους
chrys
Jr. Member
Jr. Member
Distro: Windows

Δημοσίευση από chrys » 09 Απρ 2006, 20:29

Αύριο στις 22.00 στο "Θυμωμένο Πορτρέτο" θα γίνει ένας απολογισμός των όσων "διαδραματίστηκαν" τις τελευταίες μέρες!

Καλό θα ήταν να μαζευτούμε όσοι γίνεται περισσότεροι για να συζητήσουμε το πρώτο μας event αλλά και μελλοντικά σχέδια! :)

Άβαταρ μέλους
Fuzz
Sr. Member
Sr. Member
Distro: Debian
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fuzz » 10 Απρ 2006, 02:27

Επίσης κάτι πολύ σημαντικό, όλη αυτή η εκδήλωση είχε και κάποια έξοδα (αφίσες, φυλλάδια, φιλοξενία μελών HELLUG κτλ). Τα έξοδα αυτά έχουν ήδη καλυφθεί σε ατομικό επίπεδο με την εισφορά κάθε μελoυς που αναλάμβανε την εκάστοτε υποχρέωση, αύριο είναι καλό να γίνει μια "σούμα" όλων αυτών των εξόδων και όποιος θέλει να συνεισφέρει με όποιο ποσό μπορει.
Boo!

Άβαταρ μέλους
amiga
Newbie
Newbie

Δημοσίευση από amiga » 10 Απρ 2006, 10:24

Έως τι ώρα υπολογίζετε να είστε εκεί; Γιατί εγώ μέχρι τις 21:00 - 23:30 έχω μια δουλειά που δεν μπορώ να αναβάλλω.

Άβαταρ μέλους
Fuzz
Sr. Member
Sr. Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fuzz » 10 Απρ 2006, 13:22

Δεν υπάρχει ωράριο, υποθέτω πως ολο και κάποιος θε ξεμείνει μεχρι αργά, αν εχεις κάποιο τηλ. πάρε μόλις τελείωσεις για να δείς αν ειμαστε ακόμα εκεί.
Boo!

Άβαταρ μέλους
Indy
Jr. Member
Jr. Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Indy » 10 Απρ 2006, 17:37

Paidia, an mporeite na kanonisete kapoio meeting Tetarth apogevma h vrady, h Savvato h Kuriakh prwi. Euxaristw poly.
PS: Allakste mou, parakalw, to distro se Fedora Core.
Programs must be written for people to read, and only incidentally for machines to execute.

Άβαταρ μέλους
Fuzz
Sr. Member
Sr. Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fuzz » 10 Απρ 2006, 18:33

Μερικές διευκρινήσεις...
1. Κάποιο παίδι ήρθε στο irc και μου είπε οτι αν θέλουμε μπορεί να δώσει κάποια λεφτά για τα CD και τα φυλλάδια που πήρε. Δεν θέλω να παρερμηνευτεί το παραπάνω post μου, όλα αυτά δόθηκαν δωρεάν. Το κάλεσμα για το "οικονομικό ξεκαθάρισμα" απευθύνετε στα άτομα που οργάνωσαν και έτρεξαν για το event.

2. (για τον Indy) αν γίνετε γράφε ελληνικά και όσο για το meeting, το αποψινό δεν αναβάλετε ούτε αλλάζει ώρα, έχει συγκεκριμένο σκοπό τον απολογισμό των δραστηριοτήτων των τελευταίων ημερών. Στο μέλλον θα γίνουν και άλλα meetings ελπίζω σε κάποια πιο βολική ώρα και μέρα για σένα.
Boo!

Άβαταρ μέλους
agorf
Top Poster
Top Poster
Distro: Debian testing
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από agorf » 11 Απρ 2006, 11:14

Τα γνωστά: agorf, chrys, Dimitris_Rad, Fuzz, hyperion, kargig, Lensman, Magoofys, Nikos_kzp, NLoRD, peter13, tasosos.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες