Πρότυπο φυλλαδίου

Αφίσες, φυλλάδια, ιστοσελίδες κ.τ.λ.
Άβαταρ μέλους
IrDA
Sr. Member
Sr. Member
Distro: Debian Testing
Επικοινωνία:

Πρότυπο φυλλαδίου

Δημοσίευση από IrDA » 02 Απρ 2013, 16:51

Επισυνάπτω το φυλλάδιο που είχαμε δημιουργήσει για την τελευταία εκδήλωση της ilug στην Πληροφορική του ΠΙ για να μπορούμε να το χρησιμοποιούμε ως βάση.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
IrDA
Sr. Member
Sr. Member
Distro: Debian Testing
Επικοινωνία:

Re: Πρότυπο φυλλαδίου

Δημοσίευση από IrDA » 08 Απρ 2013, 12:46

Ανανέωσα το πρότυπο του φυλλαδίου σύμφωνα και με το φυλλάδιο που φτιάχνω τώρα για τον οδηγό επιβίωσης κονσόλας.

Επισυνάπτω 2 αρχεία ένα πρότυπο για να χρησιμοποιείται όταν θέλουμε να φτιάξουμε ένα φυλλάδιο για μία εκδήλωση και ένα πρότυπο για τους μικρούς οδηγούς που έχουμε προτείνει. Επίσης επειδή έγραψα ένα κείμενο για την ILUG το οποίο μπορεί να μην είναι 100% ακριβές και χρησιμοποιείται παντού, θα ήθελα την συνεισφορά όλων ώστε να γίνει καλύτερο. Αν συμφωνείτε επίσης μην το κάνετε δια της σιωπής αλλά γράψτε εδώ πως συμφωνείτε.

Επίσης μπορεί κάποιος (Γιάννη) να μου στείλει το logo της ilug γιατί αυτό που χρησιμοποιώ τώρα είναι χαμηλής ανάλυσης και αντικατοπτρισμένο (kthnx).
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
Lensman
Member
Member
Distro: Debian Sid
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lensman » 08 Απρ 2013, 16:59

Ο tux των φυλλαδίων έχει κομμένο τον ... "πάτο" του ...
Η original εικόνα είναι εδώ.
Όποτε μπορείς άλλαξέ τα.

Thanks

Άβαταρ μέλους
tasosos
Member
Member
Distro: Debian

Δημοσίευση από tasosos » 08 Απρ 2013, 17:02

Λοιπόν με το περιεχόμενο του κειμένου συμφωνώ.
Σου έχει ξεφύγει btw ένα ς παραπάνω στην λέξη σελίδα μας στην 2η παράγραφο 4η γραμμή λίγο πρίν το 2ο link.
Επίσης μια τελεία στην δεύτερη παράγραφο μετά το ILUG (νομίζω χρειάζεται τελεία εκεί)

Δλδ : Εάν σε ενδιαφέρει ο προγραμματισμός, το Linux, τα ανοικτά πρότυπα και δεδομένα είσαι ευπρόσδεκτος/η να συμμετέχεις στο ILUG. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένας λογαριασμός που μπορείς να δημιουργήσεις στην σελίδα μας (http://www.ilug.gr).

Κατα τα άλλα όλα οκ από εμένα δεν έχω να συμπληρώσω κάτι άλλο. Είναι αρκετά περιεκτικό δεδομένου του χώρου!

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης